piątek, 8 lipca 2016

Maria Konopnicka umiera, rodzi się Music Amok

Coś się kończy, coś się zaczyna. Powoli będę wyciszał stronkę mariakonopnicka.pl. Moje teksty będziecie mogli znaleźć na stronie musicamok.pl (łatwo zapamiętać "musica" i "miejski ośrodek kultury") :)


Myślę, że nowa strona będzie przyjemniejsza dla oka, estetyczniej wykonana i bogatsza w treść. Obok tekstów o metalu pojawi się trochę rzeczy związanych z moimi pozametalowymi fascynacjami muzycznymi, trochę publicystyki na wszelakie tematy, a od czasu do czasu też jakieś opowiadanie - wyssane z miętowych cukierków. 

Stronka jest jeszcze w fazie uzupełniania archiwalnych tekstów - w niedalekiej przyszłości zmieni trochę swój układ, ale już zaczynają pojawiać się na niej nowe teksty, których nie wrzucam już tutaj. 
Idea papierowego zina, o którym wspominałem na facebooku wciąż żyje i powoli zaczyna się krystalizować, nie tylko w mojej głowie, ale pewnie także w głowach tych, którzy zgłosili chęć współpracy.
Na stronce musicamok.pl zapowiada się sporo publikacji i wywiadów - nie tylko mojego autorstwa. Żeby nie robić bałaganu – facebookowy profil Maria Konopnicka będzie utrzymany i jak dotychczas będę się na nim chwalił płytami i odsyłał do swoich tekstów :)
Natomiast na nowym facebookowym profilu Music Amok będziecie mieli zajawki do wszystkich nowości pojawiających się na stronie, zarówno pisanych przeze mnie, jak i innych. Tam też będzie pojawiało się więcej o muzyce stylistycznie wykraczającej poza metal, a także trochę różnych tekstów z muzyką niezwiązanych - np. o diecie bezglutenowej, pielęgnacji brody lub zdejmowaniu z paznokci lakieru hybrydowego. No! :) Spokojnie! Jaja sobie robię :)

Jak możecie polubić, udostępnić i pomóc w promocji musicamok.pl to będę wdzięczny za wsparcie. 

3 komentarze:

  1. Cóż nazwa Mariakonopnicka ma swój urok i szkoda, że zmieniasz nazwę. Maria jest jednak z dużym jajem, co osobiście niezwykle sobie cenię. Będę jednak zaglądał i na amok

    OdpowiedzUsuń
  2. TY SZMATO METALOWA

    OdpowiedzUsuń
  3. Szkoda, że zmieniacie nazwę tamta była bardzo oryginalna :)

    OdpowiedzUsuń